Uvex Legend 2.0
Kask narciarski
Informacje o produkcie
Kask narciarski Legend 2.0 firmy Uvex przyciąga wzrok innowacyjną konstrukcją (niższy profil i lepsza aerodynamika), która zrobi wrażenie na każdym narciarzu na stoku. Odporna na uderzenia zewnętrzna skorupa wykonana z poliwęglanu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, podczas gdy wewnętrzna skorupa wykonana z formowanej wtryskowo pianki EPS zapewnia niezbędny komfort i amortyzację w przypadku uderzenia. Zaletą tej technologii jest niska waga przy zachowaniu maksymalnej wytrzymałości. System 3D IAS pozwala na idealne dopasowanie kasku do różnych kształtów głowy we wszystkich kierunkach. Ustawienia można wygodnie regulować jedną ręką podczas jazdy.
Zamykany system wentylacji zapewnia optymalny klimat wewnątrz kasku. Gdy jest przyjemnie chłodno, w przypadku nagłej zmiany pogody wystarczy zamknąć kanały wentylacyjne, a kask będzie przyjemnie ciepły i suchy. System Fast Adapting System zapewnia, że paski można łatwo i płynnie dopasować do dokładnego kształtu głowy.
Mechanizm zaciskowy Monomatic znajduje się pod brodą i można go dokładnie dopasować do swoich potrzeb, zapięcie jest wygodnie obsługiwane za pomocą jednego przycisku i można to zrobić jedną ręką. W tylnej części kasku znajduje się zintegrowany uchwyt na gogle narciarskie, który zabezpiecza gogle przed ewentualnym zgubieniem na stoku.
Główne cechy kasku narciarskiego Uvex Legend 2.0:
- All-mountain
- Technologia produkcji kasków Hardshell
- innowacyjny zamykany system wentylacji
- system 3D IAS - regulacja wysokości i obwodu
- Monomatic - łatwe w użyciu zapięcie
- System szybkiej adaptacji - praktyczne i łatwe mocowanie
- wyjmowana podszewka
- wygodna wyściółka
- wyprodukowano w Niemczech
- uchwyt na okulary
- waga od 400g
Certyfikat:
- EN 1077:2007 B
Parametry
Powiązane 4
O producencie
Marka Uvex została założona w 1926 roku w Fürth w Bawarii przez Phillipa Wintre i początkowo koncentrowała się na produkcji okularów ochronnych do pracy. Następnie wykorzystali zdobytą wiedzę i technologię do wyprodukowania swoich pierwszych gogli narciarskich w 1959 roku.