Uvex Lgl 29
Okulary przeciwsłoneczne
Okulary przeciwsłoneczne Uvex Lgl 29 to idealny towarzysz aktywności na świeżym powietrzu ze 100% ochroną UV i doskonałym stylem. Okulary posiadają zintegrowaną technologię lustrzaną, która zapewnia ochronę przed promieniowaniem podczerwonym.
Informacje o produkcie
Okulary przeciwsłoneczne Lgl 29 od niemieckiego producenta Uvex są nie tylko porządne, ale i funkcjonalne. Okulary posiadają zintegrowaną technologię lustrzaną, która zapewnia ochronę przed promieniowaniem podczerwonym. Soczewka pokryta jest 18 warstwami folii i chroni również przed promieniowaniem podczerwonym o długości fali od 780 nm do 1000 nm. Specjalne pigmenty w soczewce polimerowej aktywują filtr, który eliminuje i pochłania to promieniowanie.
Uvex gwarantuje maksymalną ochronę oczu przez cały czas. Specjalnie wykonane soczewki poliwęglanowe spełniają normy dla gogli narciarskich i ochronnych. testPodczas testów na stronie test, zostały one przetestowane pod kątem odporności na stalowe pociski o średnicy 6 mm wystrzeliwane z prędkością 162 km/h. Brak uszkodzeń. Dla maksymalnej ochrony!
Główne zalety okularów:
- wszechstronne zastosowanie
- 100% ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC
- soczewki lustrzane chronią przed promieniowaniem podczerwonym
Kategoria filtrów słonecznych
Parametry
- Producent
- Uvex
- Linia produktów
- Lgl
- Płeć
- Mężczyzna / Kobieta
- Materiał oprawek
- plast
- Kolor oprawek
- czarny/czerwony / czarny/zielony / czarny/srebrny
-
Polaryzujące
Filtr polaryzacyjny znacznie eliminuje wszelkie odblaski (tafla wody śnieg, szkło, mokry asfalt), jednocześnie wyostrzając i poprawiając postrzegalność spektrum kolorów.
- Nie
- 100% ochrona UV
- Tak
- Kolor
- czarny/czerwony / czarny/srerbny / czarny/zielony
- Kolor według producenta
- Black/Green / BlackMat/MirSilver / Black/Red
- Okres gwarancji
- 2 lata
- Kod produktu
- 76034505
- EAN
O producencie
Marka Uvex została założona w 1926 roku w Fürth w Bawarii przez Phillipa Wintre i początkowo koncentrowała się na produkcji okularów ochronnych do pracy. Następnie wykorzystali zdobytą wiedzę i technologię do wyprodukowania swoich pierwszych gogli narciarskich w 1959 roku.